Головна Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 30 березня по 5 квітня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 30 березня по 5 квітня)

4569

Овен 21 березня-20 квітня

Цього тижня необхідно проявити поступливість і терпіння в роботі з колегами. Зробіть так, щоб напруженість в спілкуванні не переросла в конфлікт. Крім того, деяким Овнам доведеться зайнятися позаплановим ремонтом житла. Проте в цілому це сприятливий період для створення домашнього затишку і поліпшення стосунків з оточуючими людьми.

Телець 21 квітня-21 травня

Цей тиждень надзвичайно сприятливий для багатьох Тельців. Ймовірно, ви зможете здійснити свою давню мрію і досягти нових цілей. Також очікується просування по кар’єрних сходах, якому посприяють ваші сміливі ідеї та навички. З іншого боку, з’явиться гарний момент для примирення з родичами або друзями, з якими тривалий час були великі розбіжності.

Близнята 22 травня-21 червня

Цього тижня очікуються нові перспективні можливості, але для цього Близнюкам доведеться підтримувати робочий темп. Знайте, що успіх в справах не змусить себе довго чекати. Також можливі зустрічі з друзями або далекими родичами, однак намагайтеся не розповідати їм про свої особисті плани. Крім того, приділіть увагу побутовим питанням, щоб домашні проблеми не привели до конфліктів.

Рак 22 червня-22 липня

Цей тиждень сприятливий для активної діяльності. Не можна сидіти склавши руки, інакше ви ризикуєте втратити довгоочікувану можливість. При цьому не варто боятися зробити помилку. Краще дійте рішуче і з упевненістю в перемозі. Якщо щось піде не за планом, зберігайте спокій. Пізніше ви зрозумієте, що це принесе досить позитивні зміни.

Лев 23 липня-23 серпня

Цього тижня вам слід оберігати особисті ідеї при спілкуванні з тими, кого погано знаєте. Краще не розкривайте важливу інформацію, інакше можете пошкодувати про це. З іншого боку, разом з близьким другом ви зможете реалізувати перспективний проект. Ймовірно, ця справа забере чимало сил, однак результат буде того вартий. Всі зусилля окупляться протягом найближчого часу.

Діва 24 серпня-23 вересня

Не пропустіть шанс поліпшити своє матеріальне становище. Ймовірно, цей тиждень виявиться досить складним, але в подальшому ви згадуватимете про всі труднощі, як про безцінний досвід. Приємні події почнуть відбуватися ближче до вихідних. Якщо самотні, можливі цікаві знайомства. Дів, які перебувають у стосунках, очікують яскраві сюрпризи від партнерів.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Цього тижня Терези вирішать переглянути свої життєві пріоритети. У багатьох з’явиться бажання частіше подорожувати, завести сім’ю або купити будинок. Ймовірно, ви будете готові працювати з усіх сил, щоб ці бажання втілилися в життя якомога швидше. Однак майте на увазі, що це може призвести до перенапруження і стресу. Краще не беріть на себе багато зобов’язань, але при цьому рухайтеся до своїх цілей впевненими кроками.

Скорпіон 24 жовтня-22 листопада

Цього тижня у Скорпіонів з’явиться можливість проявити себе на роботі. Постарайтеся викластися на повну, не сумніваючись у своїх знаннях, оскільки від цього залежатиме ваш професійний успіх. Що стосується особистого життя, доведеться проявити м’якість і піти на поступки, щоб уникнути конфліктів з партнером. У спілкуванні з близькими почніть більше слухати, ніж говорити.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Цього тижня намагайтеся говорити тільки те, в чому впевнені, а також приймати оптимальні рішення. Краще уникайте спірних ситуацій і з’ясування стосунків. Дотримуйтеся звичайного розпорядку, оскільки будь-які зміни можуть погано вплинути на ваше самопочуття. Якщо хочете відновити душевну рівновагу, проведіть більше часу в колі друзів і близьких.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Цього тижня Козерогів чекає успіх в робочих справах. Дійте з упевненістю в перемозі і не бійтеся сміливих рішень. При цьому намагайтеся ретельно перевіряти документи, які збираєтеся підписувати, інакше поспіх і метушня можуть привести до помилок. Крім того, встановіть баланс між професійним та особистим життям, щоб мати можливість проводити більше часу зі своїми близькими.

Водолій 21 січень-18 лютого

Цього тижня намагайтеся уникати незручних ситуацій з оточуючими. Також приділіть деякий час поліпшенню стосунків з рідними, особливо якщо останнім часом часто виникали розбіжності. З іншого боку, якщо вдасться проявити себе на роботі, ви зможете отримати грошову винагороду. Однак не варто витрачати всі гроші на імпульсивні покупки, краще відкладіть їх для придбання важливіших речей.

Риби 19 лютого-20 березня

Цей тиждень дуже сприятливий для професійної діяльності. Можливо, завдяки власній інтуїції ви легко розв’язуватимете будь-які питання. Крім того, почнеться період творчого натхнення, тому буде корисно спробувати свої сили в різних напрямках. Проте краще не робіть необдуманих вчинків і завжди радьтеся зі своїми близькими.

Коментарі