додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 15 по 21 квітня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 15 по 21 квітня)

1445

Овен 21 березня-20 квітня

В загальному тиждень передбачається досить вдалим. Сподівайтесь на матеріальний зріст, вдалі фінансові операції. Вас чекає цікаве та корисне знайомство, а багатьох і шалене кохання. У багатьох воно може змінити життя в майбутньому досить позитивно.

Телець 21 квітня-21 травня

Здається, що ви остаточно втомилися від всілякого галасу і ритмів. Вам буде некомфортно там, де багато шуму, а гамірні компанії просто будуть вас дратувати. Вам ніби не вистачатиме сил, а також натхнення щось робити, кудись їхати. Друга половина тижня пожвавить ваші внутрішні сили і все стане на місце.

Близнята 22 травня-21 червня

Уважно слідкуйте за тим. Що діється навколо вас. Секрет вашого успіху цього тижня – треба опинитися там, де зможете себе почувати урівноважено, не перебігати у думках і справах. Вмійте витримати свої позиції, а також побільше спілкуйтесь.

Рак 22 червня-22 липня

Так сталося, що останнім часом у вас не виникало проблем з грішми. Зараз стриманіше втрачайте свої кошти, менше шукайте у магазинах того, що вам аж ніяк не потрібне. Щоб не опинитись на фінансовій мілині. Уважно за кермом у середу. Не перевантажуйте свій організм. До серйозної праці поки що не беріться.

Лев 23 липня-23 серпня

Здебільшого відчуватимуть певний енергетичний спад у першій половині тижня і різний його підйом у другій. Тиждень буде розділений навпіл – з одного боку активність буде гальмувати якась недовіра до роботи, а з іншого – вже ближче серед вам захочеться зробити більше, ніж в будь-який інший час. Середина весни принесе цікаві перемін тим, хто задумав докорінно щось змінити.

Діва 24 серпня-23 вересня

Перша половина тижня мине в цілковитому спокої і сімейному затишку, а починаючи від четверга на зміну цій розміреності прийде бурхливий вир. Вам доведеться вирішувати безліч проблем, насамперед фінансових. Усе це забере чимало часу і нервів, але сили будуть затрачені недаремно.

Терези 24 вересня-23 жовтня

У вас на наступному тижні не буде жодних підстав скаржитись на життя. І хоча, особливих злетів не передбачається, але й невдач також можна не боятись. Спокійно працюйте, більше часу проведіть у родинному колі і у вашому житті запанує справжня гармонія. Насолоджуйтесь.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Цього тижня старайтесь бути обережними, адже доля може підкласти кілька неприємностей і непередбачених сюрпризів, аби випробувати вас і ваших друзів. Хай там як, але висновки треба робити з усього, щоб не повторити в майбутньому помилок. Обережно на воді і з отруйними рідинам у середу. Більше відпочивайте.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Якогось фатуму не буде, але до всяких знаків долі уважно прислухайтесь і вмійте їх розшифрувати. Нестримне бажання якнайшвидше надолужити те, що не вдалось зробити, може перейти на першу половину тижня. Вам буде щастити в усіх ваших справах, поталанить у коханні. Від життя беріть тільки вам належне і не втрачайте голову.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Старайтесь цього тижня бути особливо ретельним. Не намагайтеся будувати нових планів – даремно витрачатимете час та енергію. У першій половині тижня обов’язково доводьте усі справи до логічного завершення. На любовному фронті все спокійно, хіба що у середу може щось трохи зіпсуватись. Вихідні проведіть на природі.

Водолій 21 січень-18 лютого

Вами якось опанує неабияке піднесення, що спричинить масу забаганок і покличе у незвідані далі. Ентузіазм, з яким ви візьметесь до роботи в другій половині тижня., здивує не лише колег, але й ваших рідних. При чому, останні будуть далеко не у захваті від цього. Можете багато чогось корисного зробити, зустрітись з потрібними людьми.

Риби 19 лютого-20 березня

Наступний тиждень постарайтесь провести у спокійній атмосфері, що ніхто вас і ви нікого не чіпали. Перевагу надайте тій роботі, що є первинною, а спілкуйтесь з тими людьми, що є милими. Якщо виникнуть труднощі, не боріться з ними, старайтесь перечекати той час, коли не відчуваєте впевненості у собі.