Головна Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 13 січня по 19 січня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 13 січня по 19 січня)

3652

Овен 21 березня-20 квітня

Якщо будете діяти помірковано, то можете досягнути успіхів, які вам не вдавалося здобути продовж останніх 8 років. Досягнете нового рівня і удосконалите свої навики, результативно маєте шанс покращити фінансовий стан. У декого все може змінитися докорінно від зміни проживання, оточення чи роботи до соціального стану. Не випробовуйте долю у березні і листопаді, бо вона може випробовувати Вас.

Телець 21 квітня-21 травня

Щоб реалізуватись по повній програмі маєте тягнути як віл. Без зусиль і праці нічого не вийде. Рік буде примножливим, але не подарунковий, чекайте прибутків від роботи, а не подачок чи виграшів. Люди творчого напрямку будуть на піку. Утворювати нову сім’ю не бажано, а фліртувати  – побільше. Кінець року може підкинути розчарування, а квітень – зневіру або здивування.

Близнята 22 травня-21 червня

Рік буде сприятливим для стартування в нові проекти і закладки фундаменту на наступних 9 літ. Старайтесь не прогавити свій шанс. Все буде залежати від Вас і Ваших старань. Нові знайомства можуть не на жарт зворушити серця постарших кавалерів і дам, які ніяк не бажали змінювати свій статус. Початок року і кінець весни – не Ваш час для активних дій і прийняття важливих рішень.

Рак 22 червня-22 липня

За духом космосу це буде Ваш рік, бо в сумі дає 4. А тому маєте почуватись як вдома. Систематизуйте те, що маєте. Перед Вами будуть відчинені всі двері. А виваженість і демократизм дадуть шанс досягти висот, якщо зумієте в деяких випадках дотримуватись тактовності і терпіння. Це рік, коли Ви маєте все отримувати через когось сторонніх осіб і їх підтримки. Постарайтесь не дуже рватись щось змінювати на професійному рівні. У лютому і червні – засідайте на дно і дотримуйтесь всіх правил.

Лев 23 липня-23 серпня

В році, що утверджується буде все залежати від того як Ви будете ставитися до тих всіх подій, що підкидатиме Вам життя. Вам будуть шкодити занижена самооцінка, невпевненість, а інколи і розчарування, особливо в березні і липні. Прекрасний рік для подорожей, нових знайомств, розширення бізнесу, а нові знайомства сприятимуть соціальному просуванню і досягнення успіхів. Головне не вважати себе невезучим.

Діва 24 серпня-23 вересня

Не кваптесь змінювати все і відразу. Так у Вас будуть причини для сумнівів, розчарувань, особливо в тих, у кого останні 3 роки не все гладко. Цей рік поставить все на свої місця. Дасть Вам зрозуміти, чого і чим Вам не бажано займатись, а що є перспективою. Утримуйтесь від категоричності у квітні та серпні.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Ситуації року будуть роз приділяти Ваші дії і думки у напрямку перемін, виходу на новий рівень, а у декого повернення до чогось призупиненого. Інколи будете на роздоріжжі, йти вперед чи вернутися назад. Контролюйте свої ресурси та енергію, щоб не тратити їх без діла. Прекрасний рік для подорожей, пізнання чогось нового, творчої діяльності, досягнень у змаганнях. Для створення сім’ї бажано добре подумати. Бережіть  себе у травні і вересні.

Скорпіон 24 жовтня-22 листопада

Вам буде відкритий доступ до всього. Чи не найкращим і комфортним рік буде в порівнянні з останніми п’ятьма роками. Вмійте правильно розпланувати свій час для роботи і сім’ї. А якщо  Ви ще не створили сім’ю, то у березні, липні або вересні маєте шанс це зробити. Купуйте, продавайте, розширюйте свій бізнес, сподівайтесь на сторонню допомогу. Через не завжди правдиву інформацію і поведінку Вашої другої половини, можливі руйнація стосунків у червні і жовтні.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Розвивайте свої таланти і здібності, пізнавайте щось нове, невідоме до того Вам. Позбудьтесь соціальної активності, не час тим займатись. Не прагніть слави, бо Ви можете її не досягнути, а розчарування породять пригнічення і тягу до самоусунення від  всього, стати самітником. Рік не буде вдалим для створення сім’ї, зміни роботи і переїздів, особливо у липні і листопаді. Цікавими будуть січень, квітень і червень.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Більшості наступний рік несе багато суттєвих перемін, якими вони передбачаються – залежить коли ви народилися – під парним чи непарним числом, в темну чи світлу пору доби, розраховуйте на примхливість зірок і фортуни у всіх сферах життєдіяльності і не розчаровуйтесь, і не падайте в розпач, якщо прийдеться з кимось розпрощатись або втратити рівновагу стабільності. Головне вміти реагувати на переміни і брати з них щось корисне для себе. Будьте уважні і стримані у серпні і грудні.

Водолій 21 січень-18 лютого

Для Вас це рік можна віднести до переможних і вдалих. Зміцнюйте соціальні позиції, сімейні стосунки, створюйте сім’ю, упорядковуйте бізнес, домашній комфорт, добудовуйте і перебудовуйте. Зміцнюйте фінансовий стан і збільшуйте прибутки. Подумайте про себе і своє здоров’я, більше відпочивайте у січні та вересні.

Риби 19 лютого-20 березня

Наступний рік вимагатиме від Вас більше уваги приділяти  собі, знаходити час для відпочинку, розваг, пізнавальних і відпочивальних подорожей. Рік починається з Вашого знаку і середи, а це відкриває Вам непогані шанси утвердитись, самореалізуватись. Вирішаться давньоомріяні плани і сподівання. Де б Вас доля не занесла, почувайтеся як вдома, у вас вище буде підтримка.

Коментарі