Головна Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 17 лютого по 23 лютого)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 17 лютого по 23 лютого)

6396

Овен 21 березня-20 квітня

Цього тижня ви зможете побачити позитивні результати своєї роботи. Керівництво також зверне на це особливу увагу. Однак будьте готові до того, що успіх викличе певну заздрість колег, тому ви станете жертвою обговорень. Сконцентруйтеся на своїх цілях і відкиньте всі думки, які заважають рухатися далі. У коханні очікується напружений період. Будьте обережні з тим, що говорите партнеру.

Телець 21 квітня-21 травня

Постарайтеся розслабитися, якщо недавно змінили роботу і перебуваєте в процесі адаптації. Виконуйте свої обов’язки впевнено і спокійно, а вже через деякий час ви побачите гарний результат. Тим, у кого є власний бізнес, цього тижня доведеться долати різні труднощі. Спробуйте використати будь-які можливості, щоб уникнути проблем на своєму шляху.

Близнята 22 травня-21 червня

Цього тижня Близнюки зіткнуться з неприємною ситуацією на роботі і стануть занадто емоційними. В свою чергу, це може відбитися на спілкуванні з колегами. Постарайтеся заспокоїтися, щоб зберегти гармонійні стосунки з оточуючими. Якщо досягнете цього, справлятися зі справами буде набагато легше. На вихідні заплануйте зустріч з друзями або романтичну поїздку з коханою людиною.

Рак 22 червня-22 липня

Цього тижня ви зможете досягти професійного успіху, якщо проявите ініціативу в важливому питанні. Головне – не робіть помилок і візьміть на себе необхідну відповідальність. Якщо давно перебуваєте у стосунках, можливо, рутина знизить рівень пристрасті. Постарайтеся краще пристосуватися до поточних обставин і будьте щирими зі своїми коханими.

Лев 23 липня-23 серпня

Цього тижня Леви відчуватимуть втому через професійні завдання і тиск з боку близьких. Вам слід зосередитися і докласти необхідних зусиль, щоб уникнути різних проблем. В області кохання, якщо давно перебуваєте у стосунках, можете помітити певну монотонність, викликану появою рутини. Постарайтеся відродити колишню пристрасть і гармонію.

Діва 24 серпня-23 вересня

Цього тижня Діви почнуть легко і вільно висловлювати свої ідеї. Однак майте на увазі, що доведеться зіткнутися з деякими опором, перш ніж керівництво їх оцінить. Використовуйте переконливі слова, щоб досягти бажаних результатів. Що стосується кохання, можуть з’явитися деякі сумніви у вірності партнера. Поговоріть про це або пошукайте раціональне пояснення цієї ситуації.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Найближчими днями Терезам доведеться зіткнутися з важливими змінами в професійній діяльності. Можливо, надійде пропозиція про нове місце роботи або нинішній керівник призначить вас на кращу посаду. Це принесе не тільки користь, а й справжнє задоволення. Що стосується особистого життя, не бійтеся говорити про свої почуття, щоб зміцнити стосунки з партнером.

Скорпіон 24 жовтня-22 листопада

Цей тиждень буде сповнений сюрпризів і позитивних емоцій. Ймовірно, знайома людина раптово запропонує вам приєднатися до нового бізнесу. Спочатку це може вселяти недовіру і відчуття великого ризику. Однак постарайтеся дійти згоди і отримати гарну вигоду. В особистих стосунках необхідні зміни, якщо партнер не приділяє вам належної уваги. Поговоріть з ним про те, що турбує.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Цього тижня Стрільці будуть в поганому настрої, через що виникнуть деякі конфлікти з колегами. Однак також з’явиться новий проект, який вимагатиме командної роботи, тому доведеться забути всі непорозуміння. Якщо у вас є власний бізнес, це гарний період для впровадження нових методів і технологій, які зроблять його ефективнішим.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Цього тижня Козерогам вдасться успішно виконати складні завдання. Керуючись своїм досвідом і знаннями, ви досягнете найвищого результату в будь-яких питаннях. Також з’явиться шанс отримати важливу пропозицію, яке означатиме підвищення на посаді. В особистому житті може виникнути багато сумнівів, пов’язаних зі стосунками, які недавно почалися.

Водолій 21 січень-18 лютого

На роботі Водоліїв чекають приємні зміни. Ймовірно, керівник витратить деякий час на те, щоб зрозуміти, як ви працюєте і які рішення приймаєте. Якщо все пройде добре, в результаті отримаєте кращу посаду. Що стосується особистого життя, тиждень виявиться дуже напруженим. Можливо, з’явиться непорозуміння в спілкуванні з партнером, викликане його ревнощами.

Риби 19 лютого-20 березня

Цього тижня Рибам не вдасться проявити себе на роботі. Можливо, хтось спеціально робить так, щоб ваші якості не були помічені. Постарайтеся діяти з розумом і більшою проникливістю. Сплануйте стратегію і зверніться за підтримкою до того, кому можна довіряти. У коханні очікується період сюрпризів і приємних моментів.

Коментарі