Головна Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 10 лютого по 16 лютого)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 10 лютого по 16 лютого)

5326

Овен 21 березня-20 квітня

Цього тижня ви почуватиметеся по-справжньому щасливими. На роботі очікується кілька приємних моментів, коли вдасться отримати гарні новини і побачити результати своїх дій. Також з’являться нові можливості для збільшення доходу. У вихідні рекомендується провести більше часу наодинці з партнером, щоб поліпшити любовні стосунки.

Телець 21 квітня-21 травня

Цього тижня ваш успіх перебуватиме в межах досяжності. Дайте волю своїй інтуїції, тому що вона стане найкращим помічником в ці дні. Однак, якщо відчуєте, що спілкування з партнером різко погіршиться, спробуйте знайти спосіб все виправити. При цьому краще уникайте втручання сторонніх людей у ваші стосунки, оскільки це може викликати ще більше проблем.

Близнята 22 травня-21 червня

Цього тижня Близнюків чекають приємні моменти і радісні події. Ймовірно, ви зможете досягти нових професійних висот або почати якісь перспективні проекти. Крім того, складну проблему, над якою працювали тривалий час, вдасться розв’язати вже найближчими днями. При цьому особисті стосунки стануть спокійнішими і ви відчуєте деяку стабільність.

Рак 22 червня-22 липня

У ці дні Раки відчують якийсь неспокій. Можливо, щось дуже дивне відбуватиметься навколо вас. При цьому знайте, що будь-які труднощі, з якими доведеться зіткнутися, зроблять вас сильнішими. Не падайте духом через складний проект, сумніви у стосунках або конфлікти з партнером. Якщо самотні, цей тиждень стане дуже сприятливим для нових знайомств.

Лев 23 липня-23 серпня

Почніть насолоджуватися своїм життям. Використайте цей тиждень для власної користі, щоб більше спілкуватися з оточуючими, а також почуватися щасливими. При цьому постарайтеся не упустити нові можливості, які з’являться на вашому шляху. Крім того, якщо давно перебуваєте в парі, не бійтеся зробити наступний крок і узаконити стосунки.

Діва 24 серпня-23 вересня

Незважаючи на те, що Діви дуже раціональні, цього тижня очікуються дні, наповнені метушнею. Ймовірно, емоції, які ви зазвичай пригнічуєте своєю серйозністю, будуть значно посилені. Крім того, з’явиться бажання провести деякий час на самоті, щоб набратися сил і возз’єднатися зі своїми думками і потребами.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Цього тижня віддайте пріоритет розвитку особистого життя. Ймовірно, настав час почати новий етап з партнером або переглянути вимоги до людини, яку шукаєте. Якщо самотні, не довіряйте штучним способам знайомств деяких людей. Але якщо вже пообіцяли сходити на побачення, зробіть все можливе, щоб стримати слово.

Скорпіон 24 жовтня-22 листопада

Цього тижня очікується великий успіх в особистому житті, оскільки з’являться нові можливості в любовній сфері. Скористайтеся приємними моментами, щоб насолодитися найглибшими почуттями та емоціями. Крім того, розмови з партнером принесуть вам внутрішній спокій і гармонію. З іншого боку, намагайтеся не захоплюватися спробами допомогти іншим і почніть більше думати про себе.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Цього тижня ваша товариськість і чарівність привернуть увагу всіх оточуючих. Якщо перебуваєте в пошуку партнера, будьте уважнішими, оскільки існує ймовірність зустріти свою долю в найнесподіваніший момент. В цілому ці дні виявляться настільки приємними, що ні сімейні, ні робочі проблеми не змусять вас про щось турбуватись.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Не бійтеся бути трохи агресивними, коли справа доходить до захисту ідей. У вас немає причин, щоб приховувати свої цілі і не говорити про справи, які хочете зробити. Будь-які таємні бажання, занедбані проекти або забуті мрії можуть відродитися вже цього тижня. Крім того, потреба в свободі зробить вас дуже привабливими в очах інших людей.

Водолій 21 січень-18 лютого

Цього тижня Водолії продемонструють свою харизму. Якщо потрібно взяти участь в якомусь заході і виступити з промовою, ваш магнетизм зачарує всю аудиторію і викличе багато обговорень. З іншого боку, деякі Водолії захочуть побути наодинці, щоб проаналізувати події, які відбулися останнім часом.

Риби 19 лютого-20 березня

Цього тижня ваші плани відрізнятимуться від намірів ділового або любовного партнера. Вам необхідно спокійно поговорити і з’ясувати, які рішення можуть задовольнити вимоги обох сторін. З іншого боку, варто скористатися можливістю на кілька днів усамітнитися від оточуючих, щоб спокійно все обміркувати і уникнути конфліктів.

Коментарі