додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 29 листопада по 5 грудня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 29 листопада по 5 грудня)

813

Овен 21 березня – 20 квітня

Розпочати все з нуля – чим не прекрасна ідея, особливо, коли всі старі ідеї вже втратили свою актуальність і віджили своє. Тож у голову приходить нове бачення свого шляху та своєї ролі у цьому світі. І ви розпочинаєте щось кардинально нове

Телець 21 квітня – 21 травня

Тиждень обіцяє бути тихим і спокійним, ви більше зосереджені на собі, уникаєте компаній та будь-якого спілкування. Вам до душі тихі радості типу самотніх прогулянок, читання, обдумування.

Близнята 22 травня – 21 червня

Нічого, крім роботи, ви вже і не бачите – зранку до ночі виконуєте звичні рухи, як той кінь, що ходить по колу. Але ви переважно задоволені, бо ще можете отримати задоволення від процесу, та й результати вас цілком влаштовують.

Рак 22 червня – 22 липня

Більшість часу можете провести в очікуванні. І хай це вас не бентежить, бо інколи чекання – найоптимальніша стратегія, яка призводить до блискучих результатів. Бо, посадивши насіння, найкраще, що ми можемо зробити – очікувати сходів.

Лев 23 липня – 23 серпня

Ви своїм прикладом доводите твердження, що до всього потрібно застосовувати фаховий підхід. І якщо ви вже тривалий час у професії, кайфуєте від свого напрямку, то ви справді професіонал високого рівня, гідний похвали та високих гонорарів.

 

Діва 24 серпня – 23 вересня

Час збиратися зі своїми соратниками, колегами, рідними і радитися. Вам зараз конче потрібна підтримка інших, хоча б емоційна та ментальна. Бо рішення, які ви ухвалюєте, потрібно роздивитися з усіх боків.

Терези 24 вересня – 23 жовтня

Головний ваш рушій цього тижня – блискуча ідея. І немає різниці, чи вам її хтось подарував, чи ви самі допетрали. Головне, що ви завелися з півоберта і вже кидаєте всі сили на те, щоб якомога швидше реалізувати цю думку

Скорпіон 24 жовтня – 22 листопада

Тиждень обіцяє принести гроші та подарунки. І це буде не лише зарплата, але й додатковий дохід, інколи навіть зовсім несподіваний. Приміром, родичі можуть щось підкинути, чи друзі розщедритися, чи керівництво премію дасть

Стрілець 23 листопада – 21 грудня

Щасливий час наближається і ви вже переповнені очікуванням. Так, у Стрільців починається період днів народження і це сповнює їх життя передчуттям радості, сюрпризів, теплих зустрічей із друзями та родиною.

Козеріг 22 грудня – 20 січня

Складається враження, що ви потрапили в якийсь коридор везіння, і це  не випадково, а цілком закономірно, коли вам фортунить навіть у найдрібніших речах, а щасливі випадки слідують один за одним.

 

Водолій 21 січня – 18 лютого

Гроші, що ви отримуєте цього тижня, можуть бути значно більшими, ніж зазвичай. А ще більше вам обіцяють, але залишається питання, коли ви встигнете опрацювати той обсяг роботи, що на вас звалюється, бо доба ж не гумова, і ви не залізні.

Риби 19 лютого – 20 березня

Ви все частіше замислюєтесь над тим, як би ще потішити вашу родину, як зробити так, щоб усі були задоволені, щасливі та веселі. І вже заздалегідь починаєте шукати подарунки та планувати свята.