додому Новини Від сьогодні у громадському транспорті неможливо буде розраховуватися телефоном

Від сьогодні у громадському транспорті неможливо буде розраховуватися телефоном

567

Із 10 липня у Тернополі буде тимчасово призупинено можливість оплати проїзду у громадському транспорті пристроями з NFC — телефоном, годинником, фітнес-браслетом.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

— У Тернополі діє безготівкова оплата за проїзд. У тролейбусах, автобусах та маршрутних таксі  міста функціонує  виключно електронна форма оплати за проїзд – сплатити  можна безконтактною банківською картою, пристроєм з функцією NFC, «Соціальною картою тернополянина», неперсоніфікованим електронним квитком або разовим проїзним квитком, — пояснюють в міській раді.

У зв’язку із проведенням технічних робіт у процесінгу банку-еквайра, з 10 липня буде тимчасово призупинено можливість оплати проїзду у громадському транспорті пристроями з NFC (телефон, годинник, фітнес-браслет).

Тобто оплатити за проїзд за відсутності електронного квитка «Соціальна картка тернополянина» можна буде або безконтактною банківською карткою, або проїзним квитком тривалої дії, який можна придбати та поповнити у будь-якому авторизованому пункті поповнення електронних квитків. Вартість такого квитка становить 25 гривень.