додому благоустрій “Бо Тернопіль має дизайн-код”: майже 50 рекламних вивісок приберуть з центру міста

“Бо Тернопіль має дизайн-код”: майже 50 рекламних вивісок приберуть з центру міста

561
Майже 50 незаконно встановлених рекламних вивісок демонтують у центрі Тернополя. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету міської ради. Причина проста: деякі рекламні конструкції псують естетичний вигляд міста. Власники місцевих брендів впродовж декількох місяців могли їх покращити, однак не всі це зробили. Тому за роботу візьмуться муніципали. Подробиці – у сюжеті.
Аби привернути увагу потенційних клієнтів – представники бізнесу розміщують рекламні вивіски. Та досить часто такі конструкції більше псують зовнішній вигляд міста. Ще у листопаді минулого року у міській раді Тернополя затвердили міський дизайн-код, який регулює оформлення вивісок і зовнішньої реклами. Документ розробили після петиції містян щодо візуального впорядкування міста. Там сформували вісім категорій табличок з описом до кожної з них. Впродовж півроку підприємці мали час, аби оновити свій незмінній елемент у формуванні іміджу бренду.
Сергій Надал, міський голова Тернополя, коментує: “Минув травень місяць і частина привела відповідність, а частина – не привела. Тому відповідно проводиться обстеження, які здійснюються по території міста, зафіксовані ті вивіски, які не відповідають вимогам. І, на жаль, їхні власники не зробили жодних дій, щоб змінити. І виконавчий комітет прийняв рішення про демонтаж 48 вивісок, які знаходяться в центральній частині міста”.

Рекламні вивіски у місті демонтовують вже не вперше. Фахівці і надалі зніматимуть ті конструкції, які псують вигляд будівель та загалом естетичний вигляд міста.

Крім цього, робоча група демонтовує тимчасові споруди. Нещодавно спеціалісти прибрали кіоск, який знаходився на вулиці Київській, біля зупинки громадського транспорту “15 Квітня”. Власника об`єкту не встановили.