додому Новини Безкоштовна меддопомога для військових, які мають захворювання ніг: у МОЗ розповіли, як...

Безкоштовна меддопомога для військових, які мають захворювання ніг: у МОЗ розповіли, як це працює

595

Дерматовенерологічна гвардія України запустила вебдодаток «Derm Guard». У ньому військові та їхні родини можуть отримати безоплатну лікарську допомогу.

Враховуючи умови, в яких перебувають військові на передовій, високе психологічне навантаження та проблеми, пов’язані з постійним носінням берців, кількість воїнів із так званою «траншейною стопою», псоріазом, вітиліго та алергією невпинно збільшується.

Відтепер кожен військовий на фронті може отримати фахову консультацію висококваліфікованих спеціалістів вузького профілю. Їм достатньо зайти на сайт, заповнити коротку форму, додати до неї кілька фотографій ураженої ділянки й натиснути кнопку «Відправити». Протягом 12-24 годин лікарі підготують розгорнуту відповідь із діагнозом та схемою лікування.

Ті пацієнти, які потребують медикаментозної допомоги, мають можливість безоплатно отримати всі необхідні ліки від «Derm Guard». Також будь-який військовий або член його родини може відправитись в один із медзакладів, що співпрацює з проєктом, для проходження лікування офлайн. При цьому, всі послуги надаватимуться безоплатно.

Завдяки співпраці засновників вебдодатка з партнерами зі США та за підтримки МОЗ, дерматовенерологічна гвардія України отримала від міжнародних партнерів препаратів для дерматологічної допомоги на 500 тисяч доларів. Серед них, зокрема, набори протигрибкових засобів, нестероїдні протизапальні препарати та інше. Всі ліки розповсюджуватимуться серед медиків і військових. Це створить можливість надавати більш якісну дерматовенерологічну допомогу.

Представники «Derm Guard» наразі закінчують комплектування так званого подологічного кіту – набору лікарських препаратів для лікування та профілактики захворювань ніг, – повідомляють у МОЗ.