додому Новини Батьки гімназистів вимагають скасувати рішення про об’єднання Української гімназії імені Івана Франка...

Батьки гімназистів вимагають скасувати рішення про об’єднання Української гімназії імені Івана Франка з технічним ліцеєм

647

Скасувати рішення про об’єднання Української гімназії імені Івана Франка з технічним ліцеєм. З такою вимогою до депутатів Тернопільської міської ради звертаються батьки учнів гімназії. Вважають, що прийняте рішення про злиття зазначених закладів освіти – несвоєчасне та необдумане. Щоб досягти свого, 17 липня у стінах гімназії провели колективні збори та підготували заяву з відповідним зверненням. Листи батьки направлять в управління освіти та керівникам усіх депутатських фракцій міської ради. Більше про це далі.

Уже тиждень батьки учнів, які навчаються в Українській гімназії імені Івана Франка вимагають скасувати рішення депутатів міської ради від 9 червня про об’єднання гімназії із технічним ліцеєм.

Батьки гімназистів згідні із тим, що реорганізація закладу необхідна. Адже лише у ліцеї діти згідно нового закону “Про освіту” можуть навчатися в 10-12 класах. Проте рішення про об’єднання гімназії з техліцеєм вважають недоцільним.