Закоханий у електротранспорт. Більше двохсот тролейбусів і трамваїв з паперу виготовив школяр з Тернополя. У його колекції є моделі машин Тернополя, Львова та Харкова. Перші роботи з’явились у 2013. Кожна нова модель – складніша та цікавіша від попередніх. Семен Млинко каже, далі буде ще краще.
Трамваєми і тролейбусами Семен захопився ще 2011 року у Львові. Тоді він сфотографував їх, щоб запамятати зовнішній вигляд. Через рік поїхав у Євпаторію, побував там у тролейбусному депо а, повернувшись в Тернопіль, зрозумів, що паперовий електротранспорт можна робити і з наших зразків.
– Якщо говорити про цей, то я його переробив трохи з старішої версії. Я залишив старе дно і виготовив з картону нові боки, вставив вікна. Це тобто я розділив картон на дві половинки, він такий, що легко розділяється, я спеціально такий підібрав. І вставив в середину обгортку від зошита, твердішу таку, і склеїв клеєм ПВА, – розповідає майстер паперових тролейбусів Семен Млинко.
На створення моделей школяр витрачає від кількох днів до місяця. Техніку виготовлення придумує сам. Спочатку робив їх з паперу, а тепер використовує картон. З кожним роком удосконалює машини: виготовляє сидіння, прозорі вікна, колеса, які крутяться, а в одному тролейбусі вмикається світло.
– Я сам чесно кажучи не знаю з якого він міста, знайшов в інтернеті фотографію і вирішив зробити. Тобто переробити з інакшого. Він відрізняється тим, що це єдиний, який він може бути і одиночними так і зчіпними. Ось він є. Він може розчіпатись і зчіпатись
Хлопець каже, що таке захоплення йому дуже подобається і рідні його підтримують. Після закінчення школи планує працювати у сфері електротранспорту.