Головна Новини Виставка-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” визначила своїх переможців

Виставка-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” визначила своїх переможців

1200

vlcsnap-2015-12-24-11h20m49s017Виставка-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” визначила своїх переможців. На регіональному етапі підсумки конкурсу підбили ще у вересні цього року. Тепер відзначили кращі роботи з усієї України, з них близько 30 робіт з Тернопільщини.

Цього року у виставці-конкурсі дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” взяло участь 187 юних художників з Тернопільщини. Виставка є національною і проводиться під патронатом Президента України. Проходить вона у два етапи. На всеукраїнському рівні її організатором є Міністерство економічного розвитку і торгівлі, у Тернополі – ДП “Тернопільстандартметрологія”.

– Виставка була проведена в два етапи: перший етап був на регіональному рівні, тобто наше конкурсне журі розглядало малюнки з всіх регіонів, з мистецьких шкіл спеціалізованих, так само і з звичайних ЗОШ. Тобто всі бажаючі дітки, які хочуть малювати, які бачуть світ по своєму, відрізняють якісне і неякісне. Підтримують і боряться за охорону навколишнього середовища, за здоровий і якісний спосіб життя, долучаються до участі в такому конкурсі, – розповіла провідний фахівець Ольга Сернецька.


Виставка проводилась у трьох номінаціях: “Я хочу жити в якісному світі”, “Кращий плакат на споживчу тематику” та “Я обираю якісне”. Участь у ній могли взяти діти від 5 до 17 років. Журі конкурсу звернуло увагу й на те, що цьогоріч на зміст дитячих малюнків великий вплив мала й ситуація в країні.

Багато малюнків юних тернопільських художників було відзначено не лише в межах області, а й на загальнодержавному рівні. Двадцять три роботи зайняли призові місця. За 12 років проведення конкурсу-виставки “Я хочу жити в якісному світі” у ній взяло участь близько 50 тисяч дитячих робіт.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here