Головна Новини Тернопільські велосипедисти їздитимуть вулицями міста у новорічних костюмах

Тернопільські велосипедисти їздитимуть вулицями міста у новорічних костюмах

162

09santa_n081110Покататись на велосипеді, подарувати людям свято та подарунки зможуть 2 січня тернопільські велосипедисти. Акцію “ТернопільВело Новий рік 2016” організовують учасники спільноти “ВелоПокатушки”. Долучитися до неї може кожен, хто має велосипед і вміє на ньому їздити. Збір учасників у суботу 2 січня о 15.00 на театральному майдані Тернополя. Триватиме акція до вечора.

Під час акції TernopilVelo New Year 2016 велосипедисти їздитимуть вулицями міста та вітатимуть тернополян із Новим роком. Проходитиме акція у Центральній частині Тернополя: в межах Театральної майдану, вулиць Сагайдачного та Валової. Не обійдеться і без подарунків. Катаючись, учасники даруватимуть їх дітям та пенсіонерам, вітаючи їх зі святами.

– Будем дарувати подарунки, смаколики різні там, солодке, мандарини. Спочатку збиратимемось грошима, там певною сумою. Потім координатори відправляються за покупками цього всього і тоді ми розбиваємось на групи. І групами курсуючи роздаємо ці всі подарунки, – розповідає організатор акції, адміністратор спільноти Тернопільські ВелоПокатушки Любомир Крушельницький.

У такий спосіб тернопільські велоактивісти хочуть подарувати мешканцям міста не лише святковий настрій, а й привернути увагу до катання на велосипедах взимку.

– Таким чином ми хочемо привернути увагу до катання взимку. Зараз є така поширена ідея, що зимою кататись там непрактично, дуже холодно. Насправді це не так, якщо нормально, тепло вдітися, – каже Любомир Крушельницький.

До участі у велопробігу організатори запрошують учасників від 13 років. З собою потрібно мати новорічну атрибутику, одягнути новорічний костюм або ж шапочку Санти.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here