Відбулась прем’єра “Новий рік на дачі”. Повтори дивіться 7, 8, 14 та 19 січня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ялинка із яскравими іграшками та вогниками, аромат мандарин, щедрий стіл, мелодія новорічно-різдвяних пісень і святковий настрій. Так зустрічають тернополяни Новий рік у колі друзів чи сім’ї. У такій ж атмосфері пропонує зустрічати святкову ніч родина телеканалу TV-4. Адже вони змінили формат новорічно-різдвяного проекту і класичні костюми, вишукані сукні та підбори замінили на в’язані светри зі сніговиками та теплі шкарпетки.

– «Телекомпанія TV-4 новорічно-різдвяні свята проводить в ефірі вже 10 років. І ми намагаємося ніколи не повторюватися. Цьогоріч наш режисер Наталя Денис запропонувала тему «Новий рік на дачі». Не тому, що наші дівчата втомились ходити на підборах чи у вечірніх сукнях, як дехто питає. Ні, наші дівчата і всі працівники підлаштовуються під той формат, який визначила компанія і скеровує до цього режисер. Бо ж, як Ви ще одягаєтесь, коли зустрічаєтеся із близькими, друзями на дачі чи вдома? Хіба Ви ходите на високих каблуках? Хіба Ви ходите в якихось вечірніх нарядних сукнях? – Ні, так, як вам зручно, як вам буде комфортно сидіти чи біля ялинки чи вийти в сніжки побавитися, потім зігрітися біля каміну. Тому формат буде незвичним, але він дуже буде теплим і зрозумілий кожному», розповідає генеральний директор телеканалу TV-4 Юлія Винокур.

На зйомки телевізійного проекту прийшли всі працівники: від директора до бухгалтера. Запросили на святкування також відомих тернополян. Разом із гостями телевізійники змагались за першість у конкурсах на допитливість, знання та почуття гумору. В ці ігри зможуть пограти паралельно і глядачі телеканалу TV-4.

Також у новорічно-різдвяного проекті «акули пера» взяли до рук пензлики та розфарбовували імбирні пряники. Розповіли, як правильно варити глінтвейн, готували традиційний новорічний салат «Олів’є» і танцювали. Щоб вечір не перетворився лише у ласування їжею, у цьому допомогли драйвові гурти «Лос Колорадос», «Тріода» та «Non stop band».

-Кожен соціальний проект потребує не лише фізичних людських затрат, але й матеріальних. Тому дякую нашому генеральному партнеру корпорації «Опілля», який підтримав наш проект, каже генеральний директор телеканалу TV-4 Юлія Винокур.
Новорічно-різдвяний проект вийде в ефір о 23:00 год 31 грудня.

НАШІ ПАРТНЕРИ

                         ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР

НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

КАЗКОВО-МОРОЗНИЙ ПАРТНЕР

   ГОСТИННИЙ ПАРТНЕР103 queries in 0,661 seconds.