додому Новий рік на дачі

Новий рік на дачі

Відбулась прем’єра “Новий рік на дачі”. Повтори дивіться 7, 8, 14 та 19 січня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ялинка із яскравими іграшками та вогниками, аромат мандарин, щедрий стіл, мелодія новорічно-різдвяних пісень і святковий настрій. Так зустрічають тернополяни Новий рік у колі друзів чи сім’ї. У такій ж атмосфері пропонує зустрічати святкову ніч родина телеканалу TV-4. Адже вони змінили формат новорічно-різдвяного проекту і класичні костюми, вишукані сукні та підбори замінили на в’язані светри зі сніговиками та теплі шкарпетки.

– «Телекомпанія TV-4 новорічно-різдвяні свята проводить в ефірі вже 10 років. І ми намагаємося ніколи не повторюватися. Цьогоріч наш режисер Наталя Денис запропонувала тему «Новий рік на дачі». Не тому, що наші дівчата втомились ходити на підборах чи у вечірніх сукнях, як дехто питає. Ні, наші дівчата і всі працівники підлаштовуються під той формат, який визначила компанія і скеровує до цього режисер. Бо ж, як Ви ще одягаєтесь, коли зустрічаєтеся із близькими, друзями на дачі чи вдома? Хіба Ви ходите на високих каблуках? Хіба Ви ходите в якихось вечірніх нарядних сукнях? – Ні, так, як вам зручно, як вам буде комфортно сидіти чи біля ялинки чи вийти в сніжки побавитися, потім зігрітися біля каміну. Тому формат буде незвичним, але він дуже буде теплим і зрозумілий кожному», розповідає генеральний директор телеканалу TV-4 Юлія Винокур.

На зйомки телевізійного проекту прийшли всі працівники: від директора до бухгалтера. Запросили на святкування також відомих тернополян. Разом із гостями телевізійники змагались за першість у конкурсах на допитливість, знання та почуття гумору. В ці ігри зможуть пограти паралельно і глядачі телеканалу TV-4.

Також у новорічно-різдвяного проекті «акули пера» взяли до рук пензлики та розфарбовували імбирні пряники. Розповіли, як правильно варити глінтвейн, готували традиційний новорічний салат «Олів’є» і танцювали. Щоб вечір не перетворився лише у ласування їжею, у цьому допомогли драйвові гурти «Лос Колорадос», «Тріода» та «Non stop band».

-Кожен соціальний проект потребує не лише фізичних людських затрат, але й матеріальних. Тому дякую нашому генеральному партнеру корпорації «Опілля», який підтримав наш проект, каже генеральний директор телеканалу TV-4 Юлія Винокур.
Новорічно-різдвяний проект вийде в ефір о 23:00 год 31 грудня.

НАШІ ПАРТНЕРИ

                         ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР
НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
КАЗКОВО-МОРОЗНИЙ ПАРТНЕР
   ГОСТИННИЙ ПАРТНЕР