Овен 21 березня — 20 квітня


ажано зібратися з усіма силами, бо проблеми в сімї стануть причиною чималих клопотів. Не ламайте собі голову над цим, якщо хтось вас буде в цьому звинувачувати, або зробить наклепи, це буде цілком безпідставно. Згодом все вирішиться. Очікуйте романтичного знайомства, яке надовго западе у душу. Обережно за кермом і при роботі з механізмами.

Тілець 21 квітня — 21 травня


Можете визначитися що важливіше любов чи робота. Літо надихає на романтику. Якщо про вас говорять поза очі, пліткують, то це є справа тих, хто це робить, а вам хочеться робити своє. Запальне кохання службового роману піддасть адреналіну. Та попри все збережете добре ім’я та хорошу репутацію. Займіться кар’єрою. Вам запропонують ділове співробітництво. І можливо нову посаду.
Рак.

Близнята 22 травня — 21 червня


Найбільше на цьому тижні Близнюків буде дратувати повільність і нерозторопність родичів і друзів. І навіть якщо поспішати нікуди, вони все одно будуть кудись поспішати, підганяючи всіх навколо. Деякі Близнюки зможуть приховати своє роздратування, але їх витримки на весь тиждень може не вистачити. Щоб не зірватися, зірки рекомендують їм «випускати пару» за допомогою активних фізичних навантажень.

Рак 22 червня — 22 липня


Перші дні тижня будуть заповнені суєтою та намаганням вирішити всі проблеми одночасно. Звертайтесь до своїх друзів, покровителів, які безперечно зрозуміють і допоможуть вам. Поїздки і будь-які контакти додадуть упевненості і навіть зміцнять ваші позиції. У коханні появиться нова пасія, або той, хто опустошить вашу душу, очікуйте приємного сюрпризу. Якщо втрачаєте голову, добре подумайте про вчинки.

Лев 23 липня — 23 серпня

Настає час, коли потрібно бути пильним і дуже уважним. З ніким нічого бажано не обговорювати на високих тонах. Не поспішайте купувати щось знане, дуже ощадно витрачайте свої кошти. До близьких будьте ніжними і чутливими, глибше вникайте у їхнє життя. Якщо вам доручать важливе і відповідальне завдання, виконайте його сумлінно і старанно. Це буде показником для вас на подальший час.

Діва 24 серпня — 23 вересня

Найбільше на цьому тижні Близнюків буде дратувати повільність і нерозторопність родичів і друзів. І навіть якщо поспішати нікуди, вони все одно будуть кудись поспішати, підганяючи всіх навколо. Деякі Близнюки зможуть приховати своє роздратування, але їх витримки на весь тиждень може не вистачити. Щоб не зірватися, зірки рекомендують їм «випускати пару» за допомогою активних фізичних навантажень.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Якщо на початку тижня вам запропонують поїхати у відрядження, то добре подумайте, чи вам це потрібно. Більш вдалішим для такої справи буде наступний тиждень, а от у справах амурних ніяких обмежень. Не засиджуйтесь вечорами в офісах, або вдома, а весь вільний час присвятіть флірту і романтичним пригодам.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Незважаючи на ваші безмежні властивості настав час зупинитися і оглянутись навколо. Ситуація не надто вдала для прийняття важливих рішень. Крім того зараз не обставини залежать від вас, а ви від обставин. Перечекайте і все буде добре. Якщо у вас виникнуть труднощі, то їх допоможе вирішити кохана особа.

Стрілець 23 листопада -21 грудня

Ваша відверта демонстрація власної гідності може виявитися недоречною. Тому стримуйтесь від різних кроків і гарячкових рішень. Усі плани у фінансовій справі можете втілити у життя. На особистому фронті ймовірні непорозуміння. Любіть свого партнера таким, яким він є і тоді ви легко досягнете взаєморозуміння.

Козеріг 22 грудня -20 січня

Цього тижня вас чекає успіх в усіх важливих справах, якщо будете енергійними і ініціативними, наполегливими. Складна ситуація вимагатиме швидкого прийняття рішень. Зате у коханні настав час будувати плани і втулювати їх у життя. Будьте гнучкими і не наполягайте на своєму, бо можете зіпсувати стосунки з коханою людиною.

Водолій 21 січня -18 лютого

Час, коли можете зробити набагато більше, аніж в інший час. Вам запропонують участь у ризикованій справі, і хоча ризик не ваша стихія, все ж таки не відмовляйтесь, бо вас чекає несподіваний успіх. Якщо ваш об’єкт пристрасті не звертає на вас уваги, не впадайте у депресію. Більше оптимізму! Адже любовні перепитії спрогнозувати неможливо. Наприкінці тижня матимете чудовий шанс досягти свого, то ж скористайтесь цим.

Риби 19.02-20.03

Дійте в усіх напрямках життя. Ви маєте хорошу нагоду просунутись по службовій драбині, тож не сидіть дома склавши руки. Цього тижня можливі відрядження, ділові зустрічі та вигідні угоди. Ви гарно виглядаєте, у вас достатньо енергії. Успіхи скрізь гарантовані.