НАЙБЛИЖЧА ПРОГРАМА: 7 червня, 14:00
ВИПУСКИ ПРОГРАМИ:

Енергоефективність. – Акценти. Угода про асоціацію з ЄС #1

Перша програма на тему “Енергоефективність та енергозбереження” відбулась 15 березня. Обговорили для чого Україні Фонд енергоефективності, чи прогресуємо у прийнятті законодавства в сфері енергетики.

Кроки до європейського довкілля. – Акценти. Угода про асоціацію з ЄС #2

Друга програма на тему “Кроки до європейського довкілля” відбулась 5 квітня. 250 кілограм побутового сміття щорічно викидає кожен українець, разом це 17 мільйонів тонн у рік. 2 відсотки території України – це полігони та стихійні смітттєзвалища. Які кроки ми вже робимо на шляху до європейського довкілля? Як перейти на екологічні стандарти ЄС? З чого починати, чий досвід переймати?

 Безпечна їжа. – Акценти. Угода про асоціацію з ЄС #3

Майже половина продуктів на полицях супермаркетів – сумнівної якості, стверджують експерти. Чи можливо та як саме в Україні гарантувати їх європейську якість? 

У четвер, 19 квітня о 14:00 у програмі “Акценти. Угода про Асоціацію з ЄС. Можливості для громадян України” говорили про те, як перевірятимуть виробників харчів згідно нового закону і як це вплине на те, що полиці магазинів заповнить безпечна їжа.

Експорт с/г продукції до ЄС. – Акценти. Угода про асоціацію з ЄС #4

Життя людей з інвалідністю. – Акценти. Угода про асоціацію з ЄС #5

Чи можуть люди з інвалідністю повністю реалізувати себе в Україні? Які заходи потрібно впровадити у державі, аби вони почували себе захищеними? Які існують моделі підтримки зайнятості та супроводу на робочому місці для людей з інвалідністю в країнах Європейського Союзу?
 ПРО ПРОЕКТ

На TV-4 – новий проект. Програма має назву “Акценти. Угода про Асоціацію з ЄС: можливості для громадян України”. Ми намагатимемось розібратись у тонкощах змін в нашій країні на євроінтеграційному шляху.101 queries in 0,558 seconds.