Головна здоров'я 15 тисяч дітей на Тернопільщині вже щепили від поліомієліту

15 тисяч дітей на Тернопільщині вже щепили від поліомієліту

228

polio15 тисяч дітей на Тернопільщині вже щепили від поліомієліту. Цього тижня завершується перший тур вакцинації проти цієї недуги. Загалом їх буде три. Вакцини в області є достатньо. Вона якісна і утримується в належних умовах, запевняють фахівці.

Вакцинації проти поліомієліту на Тернопільщині підлягає більше 58 тисяч дітей, тим часом щеплення наразі зробили лише 15 тисяч, а це 26%. Цього тижня завершується перший тур вакцинації проти цієї недуги. Загалом їх буде три. Крім цього дітям, які не мали жодного щеплення проти поліомієліту, дають інактивовану вакцину.

Ця турова організація буде складатися з трьох турів. Перший і другий тур підлягають діти від двох місяців до 5 років 11 місяців 29 днів. А третій тур – до цих діток ще приєднаються дітки від 6 років до 9 років 11 місяців 29 днів, – розповідає  завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ “Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України”  Марія Павельєва.

На Тернопільщині достатньо поліомієлітної вакцини, загалом область отримала понад 80 тисяч доз. Вона є якісною, запевняють фахівці.

– Вакцина поступила до нас в жовтні, вона поступила в розмороженому стані і в такому стані ми передали вакцину у всі регіони. Вакцина є якісною, на ній є всі термоіндекатори, які вказують, що вона правильно зберігалася. Згідно документацій вакцина є відповідна і нею можна проводити щеплення, – каже Марія Павельєва.

Поліомієліт – небезпечна інфекція, яка може зробити людину інвалідом. Вірус потрапляє в організм через органи дихання й травлення. Ліків від цієї хвороби не існує. Імунізація – єдиний ефективний спосіб захистити здоров’я дітей, кажуть фахівці.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here