додому Новини 11-класники тернопільських шкіл замість випускання повітряних кульок садять дерева

11-класники тернопільських шкіл замість випускання повітряних кульок садять дерева

4212

Замість повітряних кульок – сакури. Одинадцятикласники тернопільських шкіл приєднуються до екофлешмобу і замість традиційного випускання у небо повітряних кульок у переддень свята останнього дзвоника, садять дерева. 

Попри дощову погоду вони вийшли у двір рідної школи, аби посадити сакури. Еко-акцією одинадцятикласники 3 школи Тернополя вирішили завершити навчальний рік. Останній дзвінок 31 травня вони відсвяткують без традиційного запускання у небо повітряних кульок.

– Наскільки я знаю, гелеві кульки шкодять атмосфері і вони її забруднюють, тому ми вирішили посадити дерева, сакури, адже звичай ханамі – це звичай милування сакурами, який виник в Японії.І мені здається, що ця традиція повинна продовжитись і в Україні, я дуже щаслива, що ми можемо дати можливість насолоджуватися цвітом цих красивих рослин у Тернополі, адже їх складно зустріти взагалі в Україні, – вважає учениця 11-Б класу 3 школи Тернополя Діана Величко.

З ініціативою посадити сакури виступили учні та батьківський комітет, кажуть у школі. Педагогічний колектив цю ідею підтримав.

Три сакури прикрасили шкільний майданчик. У школі кажуть: так розпочалася алея випускників, яку щороку планують продовжувати.