додому Новини Ветерани тернопільської “Ниви” і чернівецької “Буковини” зіграли товариський матч

2634

Ветерани тернопільської “Ниви” і чернівецької “Буковини” зіграли товариський матч. На поле вийшли гравці, які змагались між собою ще тридцять-сорок років тому.

На футбольне поле у Великих Гаях виходять ветерани футболу. Тернопільська “Нива” і чернівецька “Буковина” у такому складі змагались між собою ще у 80-90 роках.

Команди зіграли два тайми по 35 хвилин. Першими відзначилися гравці «Ниви». На 4 хвилині гри гол у ворота суперників забив гравець команди «Нива» – Сергій Богородіченко. А на 46 хвилині результат зрівняв гравець «Буковини» Валерій Королянчук.