додому Новини Президент Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом «Золота Зірка» сапера, матроса Віталія Скакуна

Президент Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом «Золота Зірка» сапера, матроса Віталія Скакуна

1289

Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка українським військовослужбовцям, яким присвоєно звання Героя України, а також членам родин загиблих захисників, удостоєних цього звання посмертно. Церемонія відбулася в Білій залі Героїв України в Маріїнському палаці в Києві. Президент вручив нагороду і сестрі матроса Віталія Скакуна, уродженця Бережан, який героїчно загинув на півдні України.

Він був сапером 137-го окремого батальйону морської піхоти 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського. «Сапер, матрос Віталій Скакун перебував у складі сил, які одними з перших давали відсіч ворогу на Кримському перешийку.

Віталій був добровольцем, який здійснив мінування та підрив автомобільного мосту Генічеськ – Арабатська Стрілка. Загинув під час вибуху. Завдяки героїчному вчинку Віталія було значно уповільнено просування танкової колони ворога, що дало змогу підрозділу передислокуватися та організувати оборону. Нагороду з рук Президента отримала його сестра Наталія»,- йдеться на сайті Офісі Президента.