додому Новини Для дітей військовослужбовців волонтери благодійної організації “Платформа єдності” організували свято “Ми –...

Для дітей військовослужбовців волонтери благодійної організації “Платформа єдності” організували свято “Ми – твоє майбутнє, Україно”

554
Радісні та щасливі – саме з такими емоціями повертаються додому діти, які щоразу відвідують заходи від тернопільських волонтерів благодійної організації “Платформа єдності”. До дня Незалежності України маленькі українці, батьки яких виборюють Незалежність, відвідали захід “Ми твоє майбутнє, Україно”. Як дітлахи спільно час проводили на одній з місцевих локацій – розповідаємо у сюжеті.
У вишиванках та зі святковим настроєм. Для дітей військовослужбовців волонтери благодійної організації “Платформа єдності” організували захід “Ми – твоє майбутнє, Україно”.

Сергій, учасник заходу: “Мій тато Олексій він був на фронті, пішов на початку війни. Він зараз знаходиться на лікуванні в Тернополі”.

Цього дня дітлахів розважали іграми, конкурсами, танцями та флешмобами. Свято провели до 32-ої річниці Незалежності України, день який щороку відзначають 24 серпня.

Тарас Серетний, голова благодійної організації “Платформа єдності”, каже: “Саме в теперішній час наші діти потребують якнайбільше такої уваги, і відключення від тих подій, які відбуваються на сході нашої держави”.

Центр “Платформа єдності” у Тернополі започаткували ще з початку повномасштабного вторгнення. З того часу волонтери провели вже чимало заходів як для переселенців, так і для дітей військовослужбовців.

Тернопільські волонтери стараються організовувати святкові події для дітей українських захисників якомога частіше. Все для того, аби малеча обмінювалася позитивними емоціями.

Юрій Смакоуз, депутат Тернопільської міської ради, розповідає: “Діти радісні та щасливі, і хай це щастя в кожне сердечко прийде і передасться туди на фронт. Хай їхні батьки побачать, що за їхніми дітьми також дивляться і не забувають”.

Загалом близько 200 дітей відвідали захід “Ми твоє майбутнє, Україно” від благодійної організації “Платформа єдності”. Наприкінці події малеча отримала від волонтерів подарунки та разом посмакували гостинцями.