додому Новини Тернопільська “Нива” поступилась “Калушу”. 21-ий тур Другої ліги у виїзному поєдинку...

Тернопільська “Нива” поступилась “Калушу”. 21-ий тур Другої ліги у виїзному поєдинку завершився із рахунком 4:3

1300

Тернопільська “Нива” поступилась “Калушу”. Двадцять перший тур Другої ліги у виїзному поєдинку завершився із рахунком 4:3. Більше про запеклу боротьбу у дощову погоду – далі.

Попри на дощову погоду і поганий стан поля тернопільська і калуська команди показали запеклу боротьбу за першість. Лише за чотири хвилини після початку матчу “Калуш” повів у рахунку. Роман Лебедь забив перший гол. За десять хвилин потому калушани у схожому стилі відзначилися вдруге. Цього разу у ворота “ниви” забив Дмитро Скакун. А ще за десять хвилин рахунок знову змінився на користь “Калуша”. Це Кисленко виборов м’яч на майданчику у “Ниви”. Після такого нелегкого першого тайму тернопільська “Нива” у другому таймі була налаштована відігратися.

Перший крок до зміни рахунку на користь “Ниви” зробив Ярослав Кінаш. А тут суттєво плани “Ниви” зіпсував четвертий пропущений м’яч від Книша, який поцілив у дальній кут. Попри це футболісти “Ниви” рук не опустили і були дуже близькі, щоб покращити ситуацію. Але голів Ігоря Бровка та Мирона Бідного наприкінці матчу забракло, щоб здобути бодай нічию.