Актуальне

dsluUHZpC4cТи хочеш бути фінансово незалежним і займатись улюбленою справою? Тоді тобі до нас!

Телекомпанія TV4 запрошує у відділ продаж молодих,енергійних,креативних та комунікабельних рекламістів. Маєш досвід у сфері продаж – прекрасно! Досвіду немає, але є відповідна освіта, величезне бажання бути корисним, працювати – Ти вже нам потрібен!

Куди бігти, якщо тобі цікаво спробувати себе? Надсилай на адресу tv4@tv4.te.ua листа з темою «Хочу працювати» і своїм коротким резюме в довільній формі, або принось на Сагайдачного,2.

 1. Володимир Reply

  Доброго дня!
  Я Карпюк Володимир Васильович 1991 року народження.
  Навчаюся на 4 курсі у м. Тернопіль.

  Люблю спорт! Веду здоровий спосіб життя! Активний, цілеспрямований, відповідальний, життєрадісний!
  Маю посвідчення водія, категорії “В”.
  Веду справу до кінця!

 2. Юрків Андрій Вікторович Reply

  Бажаю в майбутньому освоїти професію коментатор журналіст і вважаю що ви можети стати для мене непоганим поштовхом. По резюме я, Юрків Андрій Вікторович 7 .12.1996 року народження проживаю у селі де і народився Вістря навчаюся на 3 курсі ПТУ №34 смт. Коропиць Захоплююсь спортом і готовий працювати безкоштовно якщо справа стосуватиметься його.

 3. Bogdan Reply

  facebook.com

 4. Світлана Reply

  Доброго дня!Я,Бєлякова Світлана Василівна,народилась 13.03.1978р.,проживаю в с.Мирове Шумського р-ну,Тернопільської обл.,працюю вчителем у Садківському НВК,викладаю українську мову та літературу.Люблю працювати з дітьми,та завжди хотіла стати журналістом.

 5. Наталя Reply

  Доброго дня! Я Муран Наталя. Живу в м. Тернопіль. За професією я психолог, мала справу з журналістикою. Працювати люблю, хоч розумію, що не завжди буває легко.

 6. Оксана Reply

  Доброго дня! Мене звати Піхович Оксана Зіновіївна, маю бажання працювати у Вашому колі! Давно хотіла себе спробувати у чомусь, пов”язаному з телебаченням та редагуванням. До цього працювала в одній з друкарень тернопільського видавництва.

 7. Вікторія Reply

  Я – Притула Вікторія Вікторівна. Маю величезне бажання бути корисною, працювати і реалізовувати свої вміння і таланти саме у колі працівників Вашого телеканалу. Просебе можу написати, що я: молода, енергійна, креативна, красива, комунікабельна людина, яка уміє працювати,виправляти помилки та швидко вчитись.

 8. Люба Reply

  Люба. м.Тернопіль, вища гуманітарна освіта. Люблю знаходитись серед людей.Захоплення – природа, класична література. Вважаю, що головне в житті – самореалізація.

 9. Євген Reply

  Доброго дня. Хочу працювати на ТV4 ведучим ранкового шоу. Навчаюся в ТНПУ журналістика. Дуже буду вдячний якщо відпинете мені. Дякую, гарного дня.

 10. Привіт). Я – Таня. Вчилася в Труша. Працювала помічником скульптора, в реставраціїній майстерні, вишивкою займалася, портрети малювала, намагалася вступити в Карпенка-Карого на режисуру. З 87 – го, вже трошки старенька, ) якесь поняття мінімальне, як функціонує той світ, є). Хочу активну , веселу роботу. 0672820250 Кондратюк Тетяна.

 11. Юля Reply

  я Майка Юля Андріївна 5.09.2003 проживаю в селі Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області.Навчаюсь там де і живу в 8 класі в майбутньому хочу стати телеведучою

 12. Юля Reply

  я хочу в майбутньому вести новини

Залишити коментарWP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
123 queries in 1,432 seconds.