додому Новини У Хохфільцені завершився Чемпіонат світу з біатлону

У Хохфільцені завершився Чемпіонат світу з біатлону

852

Завершився Чемпіонат світу з біатлону. В австрійському Хохфільцені пройшли дві останні гонки. Як чоловіки, так і жінки змагались у мас-старті.

До останньої дисципліни на Кубку світу у Хохфільцені кваліфікувались Юлія Джима та Анастасія Меркушина. Отож, українські вболівальники очікували на високі результати. Наші біатлоністки добре йшли по трасі, але допустили по одному промаху на вогневих рубежах. Як наслідок, Анастасія Меркушина не змогла фінішувати у першому десятку, лише 14 місце. До речі, спортсменка знову потішила прихильників біатлону швидкострільністю. Один промах також повпливав на місце у фінішному протоколі Юлії Джими, яка посіла 6-у сходинку. Все ж жіночий мас-старт слід записати в актив збірної України.

Перемогла Лаура Дальмайєр, яка проводить сезон на пристойному рівні. На другій сходинці Сьюзен Данклі, третьою стала швидкісна Кайса Макарайнен.

У чоловічій гонці Україну представляли також два спортсмени – Дмитро Підручний та Сергій Семенов. Наші біатлоністи загалом на вогневих рубежах схибили по 4 рази. Тому, навіть думати про медаль не доводилось. Підручний на фініш прийшов 25-им, а Семенов 27-им. Перемогу виборов Сімон Шемп. Другим став Йоханнес-Тінгес Бьо. А третім на радість австрійських вболівальників фінішував Сімон Едер.

В загальному заліку Джима-11, Підгрушна -27, Меркушина-36, Варвинець-45, Семенов-19, Підручний-22.

У медальному заліку Чемпіонату світу 2017 року у Хохфільцені Україна посідає 7-у сходинку.