додому Новини Тернопільські спортсмени – чемпіони України із флорболу

Тернопільські спортсмени – чемпіони України із флорболу

1793

Тернопільські спортсмени перемогли у Чемпіонаті України із флорболу. 28 та 29 квітня у Львові пройшла фінальна частина Чемпіонату України плей-оф у категорії Ю – 12 ( 2005-2006 р.н ) та Ю – 14 ( 2003-2004 р.н. ). Тернопільським спортсменам флорбольного клубу “Вікторія” із Тернополя вдалося вибороти перемогу.

Протягом сезону 2017 – 2018 вісім команд із Тернополя, Львова, Нового Роздолу, Новояворівська, Рівного та Ужгорода боролися за вихід у фінальну частину Чемпіонату України. За підсумком трьох турів юні тернополяни посіли 1 місце в турнірній таблиці, набравши 36 очок та вийшли у плей-оф з першого місця. В категорії Ю – 14 наші краяни виступали вперше. За підсумком трьох турів тернополяни набрали 18 очок і вийшли у фінальну частину Чемпіонату України.

Тренер Михайло Королик розповідає: “Фінальна частина Чемпіонату України  вразила всіх любителів та шанувальників флорболу України. Було надзвичайно гаряче, емоціям не було меж… Перша півфінальна гра відбулась між командами “Вікторія” (м.Тернопіль ) та “Лемберг” (м.Львів). За 4 хвилини до кінця першого періоду наша команда поступалися з рахунком 0:4. Це був дуже важкий момент для юних флорболістів. Але вже за 5 хвилин до кінця матчу “Вікторія” перемагала з рахунком 5:4. Однак за рішенням суддів, через порушення з поля вигнали двох гравців тернопільської команди, тому хлопці залишились втрьох проти п’яти суперників. Але, не дивлячись на це, наша команда перемогла з рахунком 7:4 . Таким чином забезпечили собі місце у фіналі. Півфінал у категорії Ю-14 тернопільські флорболіти грали також проти команди “Скіф” (м.Новий Розділ). Протягом матчу ми впевнено йшли до перемоги і перемогли з рахунком 8:2.”

29 квітня відбулось два фінали підряд, де в категорії Ю – 12 за 1 місце боролися тернополіська команда “Вікторія” та новороздільський “Скіф”. Результат матчу – 8:2 на користь команди з Файного.

“У фіналі категорії Ю – 14 зустрілися тернопільська і львівська команди. За два періоди на таблі залишився рахунок 0:0. Команди розпочали 5-ти хвилинний овертайм. Гравці продовжували відповідати атакою на атаку і за лічені хвилини до кінця, після точного пасу Пасеки Ярослава, капітан команди Макар Максим забив золотий гол у ворота львів’ян і тернопільська “Вікторія” вперше у даній категорії стала Чемпіоном України. На сьогоднішній день ми добилися успіху у всіх наших цілях та мріях, і я пишаюся тим  що вихованці нашого клубу зробили все саме так, як і було задумано від початку. Дякую дружині Вікторії та дочці з сином, які дуже сильно підтримували мене протягом цього сезону та не давали мені опускати рук в найважчі моменти життя. Дякую всім батькам та вболівальникам клубу, які завжди були з нами та підтримували нас і в Україні, і за кордоном . Також дякую Богу за те, що всі здорові і готові надалі досягати нових вершин”, – розповідає тренер Михайло Королик.