Актуальне

Щоб врятувати нашу планету від накопичення сміття, необхідно навчитись його сортувати та використовувати вторинно, так, як це уже практикують у високорозвинутих країнах.

У черговій програмі проекту “Хто, як не ми” розповімо про тих, хто сам сортує і інших спонукає. Дивіться у четвер, 25 січня о 20:00 у прямому ефірі проекту.

Телефон студії 43-41-00. Свої запитання, а також коментарі на тему програми можна залишити на фейсбук-сторінці TV-4, або за номером 098-89-26-086.

📌 Шлях до успіху починається з мрії. Позбутись страхів і комплексів, зважитись на перший крок, кинути виклик обставинам, взяти відповідальність на себе і змінити життя на краще 📌 “Хто, як не ми? – новий проект телекомпанії TV-4.

 Дивіться кожного останнього четверга у прямому ефірі о 20 годині.
☎️ Про тих, чию історію варто розповісти, повідомляйте за номером 098-89-26-086 або на нашу сторінку у ФБ і вони стануть героями нашої програми.

Програма виходить в ефір у рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов”язково збігаються з офіційною позицією уряду США./ Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.”

Перебороти рак. Хто, як не ми #1

Енергоефективність та енергозбереження . Хто, як не ми #2

 WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
124 queries in 1,253 seconds.