додому Новини ФК “Тернопіль” втратив навіть теоретичні шанси залишитись на останній сходинці у І...

ФК “Тернопіль” втратив навіть теоретичні шанси залишитись на останній сходинці у І лізі

774

vlcsnap-2016-05-30-14h55m08s971ФК “Тернопіль” втратив навіть теоретичні шанси залишити останню сходинку у першій лізі. Тернополяни у передостанньому турі зазнали поразки від команди Миколаєва. Оскільки результат останнього матчу на становище “Тернополя” вже не вплине, муніципали у наступному сезоні, вочевидь, гратимуть між друголігових команд.

ФК “Тернопіль” приймав МФК “Миколаїв” вдома, втім, рідні стіни позитивному результату не посприяли. Тернополяни змогли відзначитися у першому таймі, проте арбітр зафіксував не взяття воріт, а положення поза грою. Миколаївці ж зуміли забити чисто і зробили це відразу після перерви і, як виявилося згодом, встановили кінцевий рахунок зустрічі. 0:1.

ФК “Тернопіль” зазнає поразки і втрачає навіть теоретичні шанси покинути останню сходинку у першій лізі. “Миколаїв” зберігає місце в середині турнірної таблиці і на прощання каже – тернополянам потрібно хоча б оновити футбольні м’ячі.

Останню гру у першій лізі ФК “Тернопіль” зіграє на виїзді проти охтирського клубу “Нафтовик-Укрнафта”, але результат того матчу на становище тернополян вже не вплине. Після міжсезоння “Тернопіль” вочевидь опиниться в другій лізі.