додому Новини ФК “Тернопіль” поступився кіровоградській “Зірці” 1:2

ФК “Тернопіль” поступився кіровоградській “Зірці” 1:2

641

vlcsnap-2016-04-04-17h49m22s254ФК “Тернопіль” поступився кіровоградській “Зірці”. Лідера першої ліги тернополяни, які поки в кінці турнірної таблиці, приймали на рідному стадіоні, та як і обіцяли – дали бій супернику. “Тернопіль” зумів першим відкрити рахунок, втім, кіровоградці змогли відновити рівновагу, а під закінчення матчу таки вирвали перемогу. 1 : 2.

ФК “Тернопіль” матч проти “Зірки” почав активніше і жвавіші дії на половині поля суперника принесли результат вже на сьомій хвилині. Відзначився досвідчений нападник Андрій Шевчук, який у міжсезонні приєднався до тернополян. Із середини першого тайму кіровоградці оговталися, і їх атакувальні дії також врешті закінчилися взяттям воріт. Швидкий вихід віч-на-віч із Чернобаєм на 29 хвилині реалізував Борис Баранець.

Після перерви глядачі побачили чимало боротьби на полі, в якій на гол спромоглася таки “Зірка”. Цього разу відзначився Григорій Баранець. Після цього команди зіграли ще близько 15 хвилин. ФК “Тернопіль” намагався здобути нічию, втім, не судилось. Поразка 1 : 2. “Зірка” наблизилася до виходу в премє’р-лігу. Тернополяни задовільняються здобутим досвідом.

Футбольна весна лише почалася. Найближчу гру ФК “Тернопіль” зіграє на виїзді проти Іллічівця у суботу 9 квітня.