додому Новини ФК “Тернопіль” переграв футбольний клуб “Суми”

ФК “Тернопіль” переграв футбольний клуб “Суми”

609

vlcsnap-2014-11-03-18h36m54s27ФК “Тернопіль” переграв футбольний клуб “Суми”. Для перемоги на рідному стадіоні тернополянам довелося забивати три рази, оскільки двічі сумським гостям вдавалося рахунок зрівняти.

ФК “Тернопіль” матч проти “Сум” розпочав пресингуючи гостей і відбираючи м’яч намагався швидко переходити до атаки. Врешті сумчани також мали кілька гострих випадів, проте Плетеницькому вдавалося зберігати свої ворота сухими. Внаслідок такого перебігу поєдинку відкрити рахунок судилося тернополянам. Серед низки голоьових моментів місце для реалізації знайшлося на 42-й хвилині. Богдан Семенець перекинув голкіпера суперників і м’яч безперешкодно перетнув лінію воріт. 1:0.

Після переви “Суми” зуміли налаштувати свою гру загравши у швидкий та комбінативний футбол. Результат не забарився. На 52-й хвилині матчу Артур Западня відновив нічийний рахунок. Надалі обидві команди мали ще по кілька хороших нагод, аби збільшити рахунок і на втіху тернопільських вболівальників цим скористалися їхні улюбленці. Гол на своє прізвище записав Сергій Полянчук.

Втім, сумчани на поразку вперто не погоджувалися, що довели, коли до кінця гри залишалося менше десяти хвилин – 2:2. Проте ФК “Тернопіль” не знітився й таки зумів вирвати перемогу. Третій гол у ворота “Сум” арбітр записав на Романа Гаврилюка. Підсумок матчу – 3:2.