додому Новини ФК “Тернопіль” не зміг переграти “Гірник-Спорт” із Комсомольська

ФК “Тернопіль” не зміг переграти “Гірник-Спорт” із Комсомольська

798

vlcsnap-2016-05-04-16h25m13s453ФК “Тернопіль” не зміг переграти “Гірник-Спорт” із Комсомольська. Тернополянам очки наразі дуже потрібні, бо їм загрожує виліт із першої ліги. Граючи у рідному місті, футбольний клуб “Тернопіль” переважав суперника, але нереалізовані моменти завадили перемозі – нічия 1 : 1.

В матчі проти “Гірник-спорту” перевага була на боці ФК “Тернопіль”. Вже на 11 хвилині господарі відзначилися, але, як виявилося, із офсайду. Натомість першими відзначитися легітимно зуміли гості. На 45 хвилині Сергій Герасименко вивів “Гірник-Спорт” вперед. Після перерви тернополяни відразу ж взялися до відігравання, втім забити гол вдалося не відразу.

Лише на 66 хвилині Віталій Богданов рахунок зрівняв. Незадовго зі штрафного Богдан Гаврилюк спробував вивести тернополян вперед, але на заваді стала стійка. Інші атаки задля перемоги результату також не мали. 1 : 1.

ФК “Тернопіль” продовжує займати останнє місце у першій лізі. До закінчення чемпіонату залишається ще шість турів, тож можливість виправити неприємну ситуацію набравши необхідні очки ще є. Найближчий матч ФК “Тернопіль” зіграє на виїзді проти “Черкаського Дніпра”, у суботу 7 травня.