Ввічливість – це одна з тих якостей, які можна оцінити належним чином,
тільки зазнавши незручностей, коли вона відсутня
С. Джонсон

А Ви зустрічалися із проблемою, коли не знаєш як правильно привітатися з людиною, хто перший має в ресторані проходити до столика, як правильно присісти, в яку руку брати ніж, а в яку виделку і для чого та маленька ложка,  що лежить перед Вами? Про це та багато іншого дивіться в новій програмі на TV-4″ЕтикетКа”.

“Етикет-Ка” – це програма, яка не лише вчить правил етикету, а й розповідає про цікаві заклади чи установи нашого міста. Ми покажемо вам, так звані, ярлички наших кафе, барів, ресторанів, офісів, торгових центрів чи магазинів.

Ви не знали, що бургер треба їсти руками, а лікті на стіл може ставити тільки заміжня жінка(і то в окремих випадках)? Ми будемо раді розказати та показати вам ще багато таких нюансів етикету. І вони всі стосуватимуться нашого міста, а не вишуканих королівських прийомів.

“Етикет-Ка” може стати в нагоді не лише тернополянам, які знають де, до прикладу, їм найбільше смакує кава, найякісніший одяг чи найбільший асортимент товару, а й туристам. Ми пропонуємо вашій увазі те, без чого не обходиться наше життя. Розкажемо, де розташовані, чим цікаві, що пропонують наші заклади харчування та інші установи. Познайомимо вас із їхнім персоналом та власниками. Тоді у вас не буде жодних проблем зробити правильний вибір!

Перший випуск програми «ЕтикетКа» уже незабаром! Протягом тижня з 17 березня на телеканалі «TV-4» та YouTube:

СБ. – 19.40 год.

НД. – 16.00 год.

Вт. – 08.05 год

Пт. – 20.40 годWP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
158 queries in 1,822 seconds.