додому спорт Два золота, срібло та бронза такі здобутки тернополян на чемпіонаті України з...

Два золота, срібло та бронза такі здобутки тернополян на чемпіонаті України з веслування

561

Два золота, срібло та бронза такі здобутки тернополян на чемпіонаті України з веслування. Найбільше нагород нашому місту приніс вихованець веслувальної школи "Буревісник" Олег Тарновський. Саме в його активі обидві золоті та срібна нагороди.

У командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який приймала Полтава, взяло участь понад 300 спортсменів із 22

областей. Олегу Тарновському із Тернополя не знайшлося конкурентів у каное-одиночці на дистанціях 1000 та 500 метрів – два перших місця. Не вдалося повторити успіх у запливі на 1000 метрів – спортсмен удостоївся срібної нагороди.

На 1000-метровій дистанції у байдарці-одиночці бронзу тернопільській команді здобула Тетяна Єднак, яка дебютувала серед дорослих. Решта спортсменів із Тернополя до нагород не дісталися, втім спільний здобуток у загальнокомандному заліку Чемпіонату України дозволив тернополянам посісти 12-те місце.

Нині спортсмени на виїзних зборах готуються до престижного відкритого кубка Федерації каное України, де окрім українських команд візьмуть участь і закордонні. Змагання відбудуться 12-15 вересня у Львові.