додому Головні Бодібілдер Олег Кривий посів перше місце на спортивному турнірі світового рівня Arnold...

Бодібілдер Олег Кривий посів перше місце на спортивному турнірі світового рівня Arnold Classik в США

1067

vlcsnap-2016-03-17-16h01m52s017Бодібілдер Олег Кривий  посів перше місце у своїй категорії на спортивному турнірі світового рівня Arnold Classik в Америці. Тернополянин уже понад десять років займається спортом. Спочатку це був пауерліфтинг, наразі – бодібілдинг. Підготовка до змагань була виснажлива та цього варта, каже спортсмен. Хоча витрати на змагання  довелось  взяти на себе, атлет  пишається підтримкою тернополян. Каже, що позитивні відгуки відомих та невідомих йому людей, додавали впевненості та сприяли перемозі.

Минулоріч тернополянин Олег Кривий здобув титул чемпіона Європи з бодібілдингу в Іспанії. Цього року – став одним із кращих бодібілдерів світу у ваговій категорії до 85 кілограм серед бодібілдерів-любителів на престижних змаганнях в Америці. Арнольд-Класік – це великий міжнародний спортивний фестиваль у якому беруть участь спортсмени з різних видів спорту. Стати учасником турніру можна, лише досягнувши міжнародного рівня. Цей вид спорту не є олімпійським. Підготовка до змагань та сама поїздка – покладається на атлета. Бодібілдингом Олег займається уже два роки. До участі у змаганнях в Америці готувався рік. Особливо навантаженим був період напередодні змагань – це тренування сім разів на тиждень двічі на день. Не обійшлося і без дотримання спеціальної дієти.

– В мене спортивне харчуванні безкоштовно йде, бо є спонсори. Якщо порахувати, то я навіть стараюся не рахувати. Ну на їжу йде десь гривень 300 на день, переліт – 6 доларів, проживання – там був товариш і проживав я безкоштовно, – розповідає майстер спорту міжнародного класу з бодібілдингу, переможець турніру Arnold Classik у США Олег Кривий.

Участь у змаганнях взяли 700 учасників з різних країн світу. У ваговій категорії до 85 кілограмів – двадцять.

– Приїжджаєш на Україну – все зажато, а як на міжнародні змагання – всі починають спілкуватись, бо цікаво як в когось в країні ситуація з спортом. Атмосфера змагань зовсім не відчувається, – каже Олег Кривий.

Спортсмен каже, що важливою була підтримка, яку він відчував від тернополян. Перемогу Олега Кривого на світових змаганнях оцінили у Тернопільській обласній адміністрації і в знак подяки атлета нагородили подарунком.